Od 24.6.2024 do 28.6.2024 máme dovolenou. Objednávky od 24.6.2024 budou řešeny od 1.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Dárková sada kosmetiky - údržba řetězu a mytí motocyklu

1 hodnocení
999 Kč 83,25 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set na údržbu řetězu a mytí motocyklu. Kosmetika na údržbu motocyklu. 

Sada obsahuje:

  • MOTUL CHAIN CLEAN 0,4 l

Kvalitní čistič řetězů od renomovaného výrobce Motul. Před tím než budete řetěz mazat, je potřeba se zbavit veškerých nečistot, které se nabalily na řetěz Vašeho motocyklu.

  • MOTUL CHAIN LUBE ROAD+ 0,4 l

Mazací velmi přilnavý prostředek pro mazání řetězů silničních motocyklů. Určený pro všechny druhy řetězů včetně O-RING a X-RING článků. Mazací prostředek je bezbarvý a obsahuje rozpouštěcí přísady a přísadu teflonu, čímž současně uvolňuje ztuhlé nečistoty, maže řetěz a proniká do celého článku. Je odolný proti vodě a chrání řetěz proti korozi. Již po několika minutách perfektně přilne k povrchu řetězu. Při správném použití se mazivo neuvolňuje a tím neznečišťuje motocykl ani jezdce.

  • KARTÁČ NA ŘETĚZ NAMOTO

Čistící kartáč na řetěz vašeho motocyklu, který vám ulehčí péči o motocykl. Speciální tvar tohoto kartáče umožňuje snadnou údržbu řetězu. Střední tvrdost štětin zaručuje kvalitní odstranění nečistot z řetězu a prostoru sekundárního převodu.

  • ČISTIČ NA MOTORKU MOTUL E7 INSECT REMOVER

MOTUL Insect Remover rozpouští lepkavé zbytky hmyzu, odstraňuje ptačí trus a další organické zbytky na všech površích vozu: čelní skla, kapoty, nárazníky, zrcátka, barvy, kovy a plasty z motocyklů. Jeho jemné složení lze použít na jakýkoli typ povrchu včetně skla, plastu a barvy. Vhodné pro všechny typy motocyklů.

  • SADA NA ČIŠTĚNÍ MOTOCYKLU

Sada obsahuje houbu na čištění a mikroutěrku. Mikroutěrka slouží k osušení motocyklu a doladění detailů po mytí. 

  •  VAK NA ZÁDA HEARTBEAT

Vak na záda, ve kterém je sadu možné darovat jako dárek, je sám o sobě užitečným doplňkem každého motorkáře.  Lze využít na převoz sady, nebo jako gymsack do posilovny a na další sporty. Batoh můžete využít i na denní nošení, kde hned bude všem jasné, co je vaším koníčkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: