Nabíječka baterií NOCO GENIUS 2

Neohodnoceno
1 830 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

2-Amp nabíječka baterií, udržovatel baterie a desulfátor baterie

Představujeme zcela novou GENIUS2, jednu z našich dosud nejvýkonnějších, nejvýkonnějších, energeticky účinných a kompaktních nabíječek. GENIUS2 je 6voltová a 12voltová nabíječka baterií, udržovač baterií a desulfátor baterií ohodnocený na 2 ampéry pro olověné automobilové, námořní a hlubinné baterie, včetně zaplavených, gelových, AGM a bezúdržbových plus lithium-iontové baterie.

  • Seznamte se s GENIUS2 - Podobně jako u G1100, jen lépe. Je o 30% menší a poskytuje o 140% více energie. A jeho použití je jednodušší a snazší než kdykoli předtím.
  • Zvládněte více s Genius-Navrženo pro 6voltové a 12voltové olověné automobilové, námořní a hlukové baterie, včetně zaplavených, gelových, AGM a bezúdržbových, plus lithium-iontové baterie.
  • Užijte si přesné nabíjení-Integrovaný teplotní senzor detekuje okolní teplotu a mění nabíjení tak, aby eliminoval přebíjení v horkém podnebí a podbíjení v chladném podnebí.
  • Nabíjejte vybité baterie - Nabíjí vybité baterie již od 1 voltu. Nebo použijte zcela nový režim síly, který vám umožní převzít kontrolu a ručně začít nabíjet vybité baterie až na nula voltů.
  • Jednoduché nastavení a používání - Plug -in, připojení k baterii, výběr režimu nabíjení a zahájení nabíjení baterie. Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro celoroční použití.
  • Obnovte baterii - Detekuje sulfataci a stratifikaci kyselin a obnovuje ztracený výkon pro silnější starty motoru a prodlouženou životnost baterie.
  • Kompatibilní se všemi typy vozidel - nabíjejte a udržujte automobily, motocykly, sekačky, čtyřkolky, traktory, nákladní automobily, SUV, čluny, klasická auta, hot rody a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: