Nabíječka baterií NOCO GENIUS 2D

Neohodnoceno
1 850 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

2A zesilovač s přímou montáží a údržbou baterie

Představujeme GENIUS2D, jednu z našich dosud nejvýkonnějších, nejvýkonnějších, energeticky účinných a kompaktních nabíječek. GENIUS2D je 2-ampérová nabíječka a udržovatel baterie s přímým připojením navržená tak, aby byla bezpečně namontována poblíž baterie. Je určen pro všechny typy 12voltových olověných baterií, včetně zaplavených, gelových, AGM a dalších bezúdržbových baterií.
  • Zcela nová nabíječka nové generace-nyní menší, lehčí a s vylepšenými funkcemi pro prodloužení životnosti baterie.
  • Navrženo pro 12voltové olověné baterie, včetně většiny zaplavených, gelových, AGM a bezúdržbových, stejně jako pro automobilové, námořní, RV a baterie s hlubokým cyklem.
  • Perfektní udržovač baterie pro každodenní údržbu baterií nebo dlouhodobé skladování automobilů, člunů, nákladních vozidel, obytných vozů a vybavení a navíc vhodný pro nabíjení čtyřkolek, vlnovodů, sekaček na trávu a dalších.
  • Navrženo tak, aby bylo možné bezpečně namontovat v blízkosti baterie pomocí robustního zaklapávacího montážního držáku a snadno se instaluje do většiny materiálů pomocí samořezných šroubů s příhradovou hlavou.
  • Integrovaný teplotní senzor maximalizuje životnost baterie a automaticky kompenzuje nabíjení v chladném i horkém prostředí.
  • Užijte si bezpočet hodin bezpečného nabíjení bez rizika přebíjení baterií, navíc s další bezpečností, jako jsou připojení odolná proti jiskrám a ochrana proti přepólování.
  • Obsahuje 2ampovou nabíječku přímo montovatelného akumulátoru a držák baterie s 24palcovým kabelem A/C typu A a 24palcovým kabelem D/C s očky, plus montážní konzolu, samořezné šrouby s příhradovou hlavou a uživatelská příručka plus 3letá bezproblémová záruka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: